Начало » Университети » Istituto Europeo di Design IED

Istituto Europeo di Design IED

IED – Istituto Europeo di Design е международна мрежа, изцяло създадена в Италия, концентрирана в областта на  образованието и научните изследвания в Италия, Испания и Бразилия.

IED Дизайн, IED Мода, IED Визуални изкуства и IED Комуникации са четирите департамента във всяка локация на IED, обединени под общото наименование "култура на дизайна". IED предлага бакалавърски, магистърски програми, курсове за IED диплома, летни и зимни семестри, курсове за специализация.

Методите на преподаване изискват създаването на силни връзки с местната индустрия и допирни точки с най-ключовите й сектори, с които университетът взаимодейства и се развива. Поради тази причина обучението в IED често изпреварва тенденциите.

IED е център за иновации, в който професионалисти с различен произход и подготовка се събират, за да предоставят входящата информация за обмен между различните дисциплини. IED създава уникална мрежа от срещи, опоит, хора и култур.

Резултатът е съвършенство.

Електронна поща admissions@ied.edu
Уебсайт www.ied.edu

 

Придобита образователна степен бакалвър/магистър или професионален опит
Езикова компетентност  IELTS/TOEFL/CAMBRIDGE и т.н.
Препоръки не са задължителни, но са препоръчителни
Професионален опит зависи от програмата
Приемни изпити интервю за проверка на мотивацията и/или нивото на език
Апликационна форма да
Такса кандидатстване не   
Валута евро
Такса 15 000 - 25 000 EUR
Общежитие не се осигурява, но се предлага помощ при намиране
Транспорт не се осигурява, но се предлага помощ при намиране
Такса за регистрация зависи от програмата
Стипендии и финансова помощ 50% стипендия - състезанието протича от 24. октомври 2017 до края на ноември 2017
   
Brand Management and Communication Milan http://www.ied.edu/milan/management-school/master-courses/brand-management-and-communication/CPA1786E
Fashion Communication & Styling Milan http://www.ied.edu/milan/fashion-school/master-courses/fashion-communication-and-styling/MPA1354I
Design, Innovation, Strategy and Product Milan http://www.ied.edu/milan/design-school/master-courses/design/DMA2723E
Interior Design Milan http://www.ied.edu/milan/design-school/master-courses/interior-design/DRA005I
Fashion Business Florence http://www.ied.edu/florence/fashion-school/master-courses/fashion-business/CPH2048E
Grafic Design - Focus on new media Florence http://www.ied.edu/florence/visual-communication-school/master-courses/graphic-design/VPH1366E
Arts Management Florence & Rome http://www.ied.edu/florence/management-school/master-courses/arts-management/CP01488E
Food Design Project Experience Rome http://www.ied.edu/rome/design-school/master-courses/food-design-project-experience/DPB2913I
Transportation Design Turin http://www.ied.edu/turin/design-school/master-courses/transportation-design/DRC001I
Sustainable Product Design Barcelona http://www.ied.edu/barcelona/design-school/master-courses/sustainable-product-design-innovation-and-management/DMD661S
Trends Research Barcelona http://www.ied.edu/barcelona/management-school/continuing-study-programs/trends-research/CCD760S
Product Design Labs Madrid http://www.ied.edu/madrid/design-school/master-courses/product-design-labs/DQE1374S
European Master of Contemporary Photography Madrid http://www.ied.edu/madrid/design-school/master-courses/product-design-labs/DQE1374S

Специалности:

Top